UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ekonomiści - " Nauka ekonomii w Wikrowie - wycyckać pracowników, sąsiadów i państwo. " - Dokładnie tak, nic dodać i nic ująć !!!!!


Anuluj