UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Upały to były ale w centralnej Polsce, a nie tutaj (kilka dni ciepła zaledwie). Tamci rolnicy mają przekichane, a nie wy, którzy chcecie chapnąć odszkodowania za suszę, deszcze, bobry, dziki i inne filifiony.

Cwaniaki