UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

- bo na europejskim jedzeniu, bez hormonów jakoś ludzie żyją, - Ale nie na polskim żarciu, bo statystycznie zachorowalność na różne choroby w tym raka w Polsce jest największa w Europie. Nie piszcie głupot !


Anuluj