Wybrany wątek opinii

Wolę z Chin niż z Wikrowa, mniej więcej ten sam smak i wartości odżywcze, hehe
Chińszczyzna (2019.08.08)
Z melaminą czy boraksem?
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy