Wybrany wątek opinii
Ty darek gdzie się uczyłeś ekonomii? Na Kubie czy w Wenezueli, bo podstawowa zasada ekonomii zakłada minimalizację kosztów i maksymalizację zysków. Wiec to normalne, że każdy chce mieć jak największy plon bo wtedy więcej zarobi, a ty Darek chcesz mieć jak największą pensję czy jak najmniejszą, wg Twojej logiki to powinieneś się zgłosić do swojego szefa, żeby obniżył ci pensję bo za dużo zarabiasz i w ten sposób ulżysz szefowi i nie będzie mówił, że chcesz ciągnąć pensji jak najwięcej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Nauka ekonomii w Wikowie - wycyckać pracowników, sąsiadów i państwo.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Ekonomiści - " Nauka ekonomii w Wikrowie - wycyckać pracowników, sąsiadów i państwo. " - Dokładnie tak, nic dodać i nic ująć !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1