Wybrany wątek opinii
I po co te pierdoły wypisujesz, jak wiadomo, że w czerwcu i lipcu były upały i sucho. A wszytko to wina urzędników, którzy zakręcili zastawkę i teraz będą musieli płacić, dlatego powinna być odpowiedzialność majątkowa takiego urzędnika, albo ubezpieczenie OC jak mają notariusze np. Na wypadek takich zdarzeń i potem niech pokrywają straty, które wywołali.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Na pole o pole i plony dbać, a nie przed kompem ripostować każdy komentarz pisząc te same pierdoły. Dzieci mają do kitu wakacje na tych naszych Żuławy chyba, bo ciągle pada, a typ susza i susza.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Upały to były ale w centralnej Polsce, a nie tutaj (kilka dni ciepła zaledwie). Tamci rolnicy mają przekichane, a nie wy, którzy chcecie chapnąć odszkodowania za suszę, deszcze, bobry, dziki i inne filifiony.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2