46
05.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mysle ze kursy 13tki i 17tki o ustalonych godzinach przez Modrzewine daly by rade.
Bujdek (2019.08.05)
''Komunikacja'' autobusowa w Elblągu to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Chyba nie ma takiego drugiego miasta w Polsce z tak ohydną firmą jak to ZKM w Elblągu. Istny burdel na kołach ! Przyjeżdżają ludzie z innych miast - a tu autobusy jak u murzynów w RPA - aby miało koła i jakoś się toczyło. Wstyd mieszkać w takim mieście.
Beeeeee.. (2019.08.05)
Te całe zkm to parodia . Czy tak trudno jest uruchamiać więcej linii tramwajowych i autobusowych ,tylko trzeba chcieć. I nie wykrecajcie się brakiem kasy. Miasta podobne wielkością do Elbląga a nawet mniejsze mają lepszą komunikację, więcej linii i lepsze pojazdy. Zwolnić was i tyle.
(2019.08.05)

info

0  
  0
W Elblągu powinien być urząd soltysa nie prezydenta toc to duża Wieś i tyle. Tzw coś zatrzymane w czasie. Bezrozwojowe.
(2019.08.05)

info

9  
  2
Tam są drogi dla rowerów. Rowerem fajnie się jedzie jak jest sucho i ładna pogoda. A co wiosna/jesień/zima? A co z osobami, które nie mogą jeździć rowerem (niepełnosprawni)?
(2019.08.05)
.. .. .a komunikacja miejska jest transportem zbiorowym i raczej nie powinna przejmować roli przewozów pracowniczych. Bardzo słuszna i logiczna uwaga.
Jerycho (2019.08.05)

info

7  
  3
zwolnili z mazurskiej i zatrudnili jeszcze raz tak przybyło 100 etatów
(2019.08.05)

info

7  
  0
Z choinki sie urwales, byles na modrzewinie? Tam sa extra drogi dla rowerow idioto.
(2019.08.05)
Pracowników niemieckiej firmy - Heineken nie stać na samochody czy taxi ?????
ale_jaaajaaa (2019.08.05)
Z komunikacją miejską jestem związany od wielu lat. Zarząd zawsze namawiał pasażerów aby do składania wniosków aby usprawnić komunikację. Ludzie składali wnioski a zarząd zawsze odpowiadał; NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.
złodziej (2019.08.05)

info

6  
  1