UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te całe zkm to parodia . Czy tak trudno jest uruchamiać więcej linii tramwajowych i autobusowych ,tylko trzeba chcieć. I nie wykrecajcie się brakiem kasy. Miasta podobne wielkością do Elbląga a nawet mniejsze mają lepszą komunikację, więcej linii i lepsze pojazdy. Zwolnić was i tyle.