UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te całe zkm to parodia . Czy tak trudno jest uruchamiać więcej linii tramwajowych i autobusowych ,tylko trzeba chcieć. I nie wykrecajcie się brakiem kasy. Miasta podobne wielkością do Elbląga a nawet mniejsze mają lepszą komunikację, więcej linii i lepsze pojazdy. Zwolnić was i tyle.