UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam są drogi dla rowerów. Rowerem fajnie się jedzie jak jest sucho i ładna pogoda. A co wiosna/jesień/zima? A co z osobami, które nie mogą jeździć rowerem (niepełnosprawni)?
Tam są drogi dla rowerów. Rowerem fajnie się jedzie jak jest sucho i ładna pogoda. A co wiosna/jesień/zima? A co z osobami, które nie mogą jeździć rowerem (niepełnosprawni)?