Wybrany wątek opinii
A wystarczyło inwestować w drogi dla rowerów, jak w Gdańsku. Tanie, szybkie rozwiązanie problemów z dojazdami.
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Tam są drogi dla rowerów. Rowerem fajnie się jedzie jak jest sucho i ładna pogoda. A co wiosna/jesień/zima? A co z osobami, które nie mogą jeździć rowerem (niepełnosprawni)?
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Z choinki sie urwales, byles na modrzewinie? Tam sa extra drogi dla rowerow idioto.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1