Wybrany wątek opinii

A wystarczyło inwestować w drogi dla rowerów, jak w Gdańsku. Tanie, szybkie rozwiązanie problemów z dojazdami.
(2019.08.05)
Tam są drogi dla rowerów. Rowerem fajnie się jedzie jak jest sucho i ładna pogoda. A co wiosna/jesień/zima? A co z osobami, które nie mogą jeździć rowerem (niepełnosprawni)?
(2019.08.05)
Z choinki sie urwales, byles na modrzewinie? Tam sa extra drogi dla rowerow idioto.
(2019.08.05)
Powrót do komentarzy