Wybrany wątek opinii
Pracowników niemieckiej firmy - Heineken nie stać na samochody czy taxi ?????
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Jak już co to Holenderskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Przecież to nie są pracownicy Heinekena, ludzie...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0