Wybrany wątek opinii

Pracowników niemieckiej firmy - Heineken nie stać na samochody czy taxi ?????
ale_jaaajaaa (2019.08.05)
Jak już co to Holenderskiej.
(2019.08.05)
Przecież to nie są pracownicy Heinekena, ludzie...
(2019.08.05)
Powrót do komentarzy