UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z komunikacją miejską jestem związany od wielu lat. Zarząd zawsze namawiał pasażerów aby do składania wniosków aby usprawnić komunikację. Ludzie składali wnioski a zarząd zawsze odpowiadał; NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.
zĹodziej