UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z komunikacją miejską jestem związany od wielu lat. Zarząd zawsze namawiał pasażerów aby do składania wniosków aby usprawnić komunikację. Ludzie składali wnioski a zarząd zawsze odpowiadał; NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.

złodziej

Anuluj