UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
''Komunikacja'' autobusowa w Elblągu to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Chyba nie ma takiego drugiego miasta w Polsce z tak ohydną firmą jak to ZKM w Elblągu. Istny burdel na kołach ! Przyjeżdżają ludzie z innych miast - a tu autobusy jak u murzynów w RPA - aby miało koła i jakoś się toczyło. Wstyd mieszkać w takim mieście.
Beeeeee..