UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z komunikacją miejską jestem związany od wielu lat. Zarząd zawsze namawiał pasażerów aby do składania wniosków aby usprawnić komunikację. Ludzie składali wnioski a zarząd zawsze odpowiadał; NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.

złodziej