UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu powinien być urząd soltysa nie prezydenta toc to duża Wieś i tyle. Tzw coś zatrzymane w czasie. Bezrozwojowe.


Anuluj