UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu powinien być urząd soltysa nie prezydenta toc to duża Wieś i tyle. Tzw coś zatrzymane w czasie. Bezrozwojowe.
W Elblągu powinien być urząd soltysa nie prezydenta toc to duża Wieś i tyle. Tzw coś zatrzymane w czasie. Bezrozwojowe.