Wybrany wątek opinii
''Komunikacja'' autobusowa w Elblągu to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Chyba nie ma takiego drugiego miasta w Polsce z tak ohydną firmą jak to ZKM w Elblągu. Istny burdel na kołach ! Przyjeżdżają ludzie z innych miast - a tu autobusy jak u murzynów w RPA - aby miało koła i jakoś się toczyło. Wstyd mieszkać w takim mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Beeeeee.. - pacanów
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Beeeeee.. - Epidemia głupoty w ZKM, banda kolesi rządzi miastem i spółkami miejskimi tylko po pleckach się poklepują.
Panie Bartnik my ludzie pracujący możemy nie korzystać z komunikacji a nasze dzieci pojada do szkoły na rowerach tylko po co wtedy miasto was trzyma jak nie jesteście w stanie podjąć żadnego wyzwania, które jest kierowane w stronę usługobiorcy. Zadawał sobie Pan pytanie jak zachęcać ludzi do korzystania ze środków transportu publicznego. Panie Prezydencie jak pan to może to tolerować ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0