UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .. .a komunikacja miejska jest transportem zbiorowym i raczej nie powinna przejmować roli przewozów pracowniczych. Bardzo słuszna i logiczna uwaga.

Jerycho

Anuluj