A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
busa na 100 osób???
Komunikacja miejska w Elblągu jest zarządzana przez ludzi, którzy nigdy w życiu nie byli w żadnej aglomeracji zobaczyć jak wygląda sprawnie działająca komunikacja. Budują jakieś węzły przesiadkowe przy dworcu, zamiast najpierw zsynchronizować kursowanie komunikacji z przyjazdami pociągów i autokarów. Tak aby przyjezdni nie musieli iść na piechotę bo najbliższy tramwaj/autobus jest za 15-30 minut.
Niech zapewni im te autobusy pracodawca, dlaczego elbląski podatnik ma jeszcze więcej dopłacać do ZKM? Tym bardziej że posady w tej firemce są tylko po znajomości i 100 osób znaleźli bez żadnego naboru, a przynajmniej ja takiego nie widziałam
Jak już co to Holenderskiej.
@Bujdek - ta o 22 ostatni autobus teraz. .. .
To komu w końcu ma służyć komunikacja? Też dojeżdżam; co ja mówię chodzę piechotą na EPT \posiadam jednocześnie bilet miesięczny. Cały czas się trąbi - jak to EPT jest oczkiem w głowie prezydenta miasta. .. Akurat. Proszę sprawdzić z kolei z jaką częstotliwością kursuje "30" na Bielany. Tym autobusem dojeżdża się na działki. Pełen sukces komunikacyjny ! Brawo i tak trzymać !
@Beeeeee.. - pacanów
Może trzeba to napisac gdzieś wielkimi wołami, bo widzę, że większość tu nie orientuje się w temacie. Ludzie tam pracujący TO NIE SĄ PRACOWNICY BROWARU!
Nie masz racji, był nabór jak najbardziej. Zewnętrzna firma się tym zajmowała. Moja ciotka znalazła tak pracę i tam pracuje i nie słyszała, aby ktoś był czyimś "pociotkiem".
jak to nie są pracownikami browaru ?