46
05.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
busa na 100 osób???
(2019.08.05)
Komunikacja miejska w Elblągu jest zarządzana przez ludzi, którzy nigdy w życiu nie byli w żadnej aglomeracji zobaczyć jak wygląda sprawnie działająca komunikacja. Budują jakieś węzły przesiadkowe przy dworcu, zamiast najpierw zsynchronizować kursowanie komunikacji z przyjazdami pociągów i autokarów. Tak aby przyjezdni nie musieli iść na piechotę bo najbliższy tramwaj/autobus jest za 15-30 minut.
fghnjm, (2019.08.05)

info

7  
  0
Niech zapewni im te autobusy pracodawca, dlaczego elbląski podatnik ma jeszcze więcej dopłacać do ZKM? Tym bardziej że posady w tej firemce są tylko po znajomości i 100 osób znaleźli bez żadnego naboru, a przynajmniej ja takiego nie widziałam
(2019.08.05)
Jak już co to Holenderskiej.
(2019.08.05)
@Bujdek - ta o 22 ostatni autobus teraz. .. .
ads (2019.08.05)
To komu w końcu ma służyć komunikacja? Też dojeżdżam; co ja mówię chodzę piechotą na EPT \posiadam jednocześnie bilet miesięczny. Cały czas się trąbi - jak to EPT jest oczkiem w głowie prezydenta miasta. .. Akurat. Proszę sprawdzić z kolei z jaką częstotliwością kursuje "30" na Bielany. Tym autobusem dojeżdża się na działki. Pełen sukces komunikacyjny ! Brawo i tak trzymać !
Gość (2019.08.05)

info

4  
  0
@Beeeeee.. - pacanów
(2019.08.05)
Może trzeba to napisac gdzieś wielkimi wołami, bo widzę, że większość tu nie orientuje się w temacie. Ludzie tam pracujący TO NIE SĄ PRACOWNICY BROWARU!
(2019.08.05)

info

2  
  0
Nie masz racji, był nabór jak najbardziej. Zewnętrzna firma się tym zajmowała. Moja ciotka znalazła tak pracę i tam pracuje i nie słyszała, aby ktoś był czyimś "pociotkiem".
(2019.08.05)
jak to nie są pracownikami browaru ?
ale_jaajaa (2019.08.05)