A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tam na tym przejeździe jest brak świateł i szlabanów, droga z 1 strony kamienisto-żwirowa i często nie jest wykoszone i są wysokie zarośla. Dlaczego PKP nie kosi tych zarośli regularnie wokół przejazdu i przez to jest słaba widoczność.
Dlatego wiesniactwo powinno wolniej jeździć a nie ile fabryczka dała !!!!!
Ile fabryczka dała to jeżdżą głównie ,,wielkomiejskie pany" w mocnych furach.
@Jooo... - Prawda
Ciągle czytam o bezmózgach, którzy powodują groźne wypadki i ciągle ten sam wiek wiek 21 - 23 lata. Mam nadzieje że włodarze tego kraju wyciągną wnioski i podwyższą wiek do ok 26-28 lat co do uzyskania prawa jazdy w Polsce.
Twoje pogardliwe określenie ludzi ze wsi świadczy o twoim "wieśniactwie". Jak się domyślam jeździsz leciwym Audy Q16 albo PMF-u x29 i jesteś panem tego świata;-) Wieśniactwo (chamstwo i buractwo) jest wszędzie - a często mam wrażenie że w mieście jest go więcej niż na wsi. .. .
@Gagatek - Bo tak jest!!!!!
Fakt zarośla takie, że cały pociąg się schował.
Sugerujesz, że zdążyli wykosić prze zrobieniem zdjęć?
Gdybyś tam mieszkał to byś wiedział, że jak jest tam niekoszone, to z daleka pociągu nie zobaczysz. Dodatkowo w zimie z 1 strony jest tam pod górkę na żwirówce i ciężko podjechać jak nie jest posypane, a po deszczu jest błoto i sporo kamieni i cegieł.