66
17.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tam na tym przejeździe jest brak świateł i szlabanów, droga z 1 strony kamienisto-żwirowa i często nie jest wykoszone i są wysokie zarośla. Dlaczego PKP nie kosi tych zarośli regularnie wokół przejazdu i przez to jest słaba widoczność.
(2019.07.17)
Dlatego wiesniactwo powinno wolniej jeździć a nie ile fabryczka dała !!!!!
(2019.07.17)
Ile fabryczka dała to jeżdżą głównie ,,wielkomiejskie pany" w mocnych furach.
(2019.07.17)
@Jooo... - Prawda
Gagatek (2019.07.17)
Ciągle czytam o bezmózgach, którzy powodują groźne wypadki i ciągle ten sam wiek wiek 21 - 23 lata. Mam nadzieje że włodarze tego kraju wyciągną wnioski i podwyższą wiek do ok 26-28 lat co do uzyskania prawa jazdy w Polsce.
(2019.07.17)
Twoje pogardliwe określenie ludzi ze wsi świadczy o twoim "wieśniactwie". Jak się domyślam jeździsz leciwym Audy Q16 albo PMF-u x29 i jesteś panem tego świata;-) Wieśniactwo (chamstwo i buractwo) jest wszędzie - a często mam wrażenie że w mieście jest go więcej niż na wsi. .. .
Gagatek (2019.07.17)
@Gagatek - Bo tak jest!!!!!
(2019.07.17)
Fakt zarośla takie, że cały pociąg się schował.
(2019.07.17)
Sugerujesz, że zdążyli wykosić prze zrobieniem zdjęć?
(2019.07.17)
Gdybyś tam mieszkał to byś wiedział, że jak jest tam niekoszone, to z daleka pociągu nie zobaczysz. Dodatkowo w zimie z 1 strony jest tam pod górkę na żwirówce i ciężko podjechać jak nie jest posypane, a po deszczu jest błoto i sporo kamieni i cegieł.
(2019.07.17)