UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciągle czytam o bezmózgach, którzy powodują groźne wypadki i ciągle ten sam wiek wiek 21 - 23 lata. Mam nadzieje że włodarze tego kraju wyciągną wnioski i podwyższą wiek do ok 26-28 lat co do uzyskania prawa jazdy w Polsce.


Anuluj