A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyżby 18-21 lat to na dobrego kierowcę za mało? Nie! tylko niektórzy w ogóle prawa jazdy dostać nie powinni!
Wnioski są następujące: gdy podwyższą wiek uzyskania prawa jazdy do 26-28 lat to właśnie ta grupa kierowców będzie powodowała najgroźniejsze wypadki.
Co z tego, że jest tam krzyż jak prawie nigdy nie jest wykoszone i żeby coś zobaczyć to musisz wyjść z samochodu, albo przodem wyjechać. Na przejeździe musi być dobra widoczność, a nie, że wynoszą raz w roku a poza tym rosną zarośla.
Teraz akurat jest wykoszone, ale jeszcze kilka- kilkanaście dni temu były tam zarośla po klatę i to od końca maja. Wiem co mówię, bo tam często jeżdżę.
Nareszcie mądry wpis inteligentnego człowieka i przede wszystkim człowieka. Tym co piszą tu o zabieraniu prawa jazdy, spóźnieniach pociągu i swoich córek życzę wszystkiego najgorszego, oby się sami znaleźli w takiej sytuacji albo ktoś z ich bliskich. Inaczej nie zrozumieją niczego
Kierowca w dresie śmierć niesie!
Nie jest tak, bo na wsi żyją mądrzy i wykształceni ludzie.
kluczyk wyjął, lusterka złożone.
Dokładnie, bo żeby być dobrym kierowcą trzeba nabrać doświadczenia, jak przesuną wiek, to wtedy wśród tych 28 latków będzie najwięcej wypadków, bo nie będą mieli doświadczenia, poza tym zabraknie kierowców na rynku pracy np do karetek czy radiowozów policji SW, Wojska czy SG i Straży. A poza tym na tym przejeździe trawa często jest po pas i wtedy jest bardzo słaba widoczność i nie ma świateł.