UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twoje pogardliwe określenie ludzi ze wsi świadczy o twoim "wieśniactwie". Jak się domyślam jeździsz leciwym Audy Q16 albo PMF-u x29 i jesteś panem tego świata;-) Wieśniactwo (chamstwo i buractwo) jest wszędzie - a często mam wrażenie że w mieście jest go więcej niż na wsi. .. .
Gagatek