UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybyś tam mieszkał to byś wiedział, że jak jest tam niekoszone, to z daleka pociągu nie zobaczysz. Dodatkowo w zimie z 1 strony jest tam pod górkę na żwirówce i ciężko podjechać jak nie jest posypane, a po deszczu jest błoto i sporo kamieni i cegieł.


Anuluj