UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybyś tam mieszkał to byś wiedział, że jak jest tam niekoszone, to z daleka pociągu nie zobaczysz. Dodatkowo w zimie z 1 strony jest tam pod górkę na żwirówce i ciężko podjechać jak nie jest posypane, a po deszczu jest błoto i sporo kamieni i cegieł.