UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Twoje pogardliwe określenie ludzi ze wsi świadczy o twoim "wieśniactwie". Jak się domyślam jeździsz leciwym Audy Q16 albo PMF-u x29 i jesteś panem tego świata;-) Wieśniactwo (chamstwo i buractwo) jest wszędzie - a często mam wrażenie że w mieście jest go więcej niż na wsi. .. .
Gagatek