Wybrany wątek opinii

Za wszelkie szkody powinny być obciążania ubezpieczenia pojazdów. Wtedy taki dzban dostałby taką składkę ubezpieczeniową, ze już nigdy nie wsiadlby do auta i nie zagrał nikomu.
Gosc123 (2019.07.17)
Najpierw niech PKP kosi regularnie zarośla na tym przejeździe bo sięgają dorosłemu człowiekowi często po pasa, pociąg widać dopiero z bliskiej odległości, sam tam jeżdżę często i nie ma nawet tam ani świateł ani szlabanu. Jak nie znasz sytuacji na tym przejeździe to się nie wypowiadaj, na wiosnę i latem jak nie jest wykoszone to niebezpiecznie tamtędy jeździć.
(2019.07.17)
Fakt zarośla takie, że cały pociąg się schował.
(2019.07.17)
Powrót do komentarzy