Wjechali pod pociąg, trzy osoby ranne
(fot. Michał Skroboszewski)
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło po godz. 16 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Strażackiej w Pasłęku. Kierowca volkswagena wjechał na tory, zderzając się pociągiem pospiesznym jadącym w kierunku Elbląga. Siła uderzenia była tak duża, że auto dachowało 15 metrów od miejsca zdarzenia. Ruch pociągów między Elblągiem a Pasłękiem jest wstrzymany. Zobacz więcej zdjęć.