66
17.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.
Jooo... (2019.07.17)
Sie wyklepie i pojdzie jako bezwypadkowy
beret (2019.07.17)

info

6  
  3
Ile oni tam mleka przewozili w tym aucie? Wszędzie rozlane
Suchar (2019.07.17)

info

7  
  0
Pomijam juz instynkty samozachowawcze i wyobraznie kierowcy,a właściwie ich brak. Ale tak to jest w kraju gdzie kierowców się Óczy a nie uczy jazdy tylko jak zdać egzamin aby leniwemu zomowcowi z wordu palec wszedł odpowiednio głęboko w ... i nie oblal o byle pierdolel jak najechanie lekko na linie albo za mala albo za duza dynamike wedle uznania. Doputy nauka jazdy będzie tak wygląda to na drogach bedzoie co będzie, brak uczenia po co jest krzyż. Św adrzeja po co stop, przewidywania ze na przejeździe 1001 raz może się pojawić pociąg... Wiem. Każdy kiepwca sie cale życie uczy a glupim umiera, ale to jest właśnie efekt systemu jaki jest wszyscy udaja ze cos robią, począwszy od szkaolacych egzaminujacy o policji i urzędnikach nie wspomnę. A to niestety tylko maly zarys problemu... Oby kierowca tej lekcji juz powtarzać nie musial, bo ma okazje wyciągnąć z niej wnioski... Jako jeden z nielicznych.
ojdyromuchomoro (2019.07.17)
idzcie wyslac kupony lotto bo wygraliscie zycie na loterii o ulamek sekundy
ygy (2019.07.17)

info

12  
  1
Ponieważ w obudowie mózgu pustka, teraz przyjdą i będą skamlać o rentę - bo im się należy. Ha ha.
SUZ (2019.07.17)

info

4  
  3
zdjęcie 25.W Pasłęku chyba nie ma złomiarzy.
(2019.07.17)

info

0  
  0
Skandalem jest to, że na tym przejeździe w Pasłęku przez większość czasu zarośla są po klatę dorosłego człowieka, nie ma szlabanu ani świateł już niejednokrotnie ludzie zgłaszali, żeby trawa była wykoszona na tym przejeździe, i co roku są zarośla, które uniemożliwiają dostrzeżenie pociągu z daleka.
(2019.07.17)
Kary, kary i jeszcze raz kary. I ubezpieczenie max.
awer (2019.07.17)

info

5  
  3
Najpierw niech PKP kosi regularnie zarośla na tym przejeździe bo sięgają dorosłemu człowiekowi często po pasa, pociąg widać dopiero z bliskiej odległości, sam tam jeżdżę często i nie ma nawet tam ani świateł ani szlabanu. Jak nie znasz sytuacji na tym przejeździe to się nie wypowiadaj, na wiosnę i latem jak nie jest wykoszone to niebezpiecznie tamtędy jeździć.
(2019.07.17)