Wybrany wątek opinii

Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.
Jooo... (2019.07.17)
@Jooo... - Prawda
Gagatek (2019.07.17)
Jest Dobrze z nami wszyscy tego samego dnia byli już w domu ")
Zdd (2019.07.18)
Powrót do komentarzy