Wybrany wątek opinii
Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
@Jooo... - Prawda
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Jest Dobrze z nami wszyscy tego samego dnia byli już w domu ")
Do moderacji
Odpowiedz
0
0