UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdybyś tam mieszkał to byś wiedział, że jak jest tam niekoszone, to z daleka pociągu nie zobaczysz. Dodatkowo w zimie z 1 strony jest tam pod górkę na żwirówce i ciężko podjechać jak nie jest posypane, a po deszczu jest błoto i sporo kamieni i cegieł.