UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam na tym przejeździe jest brak świateł i szlabanów, droga z 1 strony kamienisto-żwirowa i często nie jest wykoszone i są wysokie zarośla. Dlaczego PKP nie kosi tych zarośli regularnie wokół przejazdu i przez to jest słaba widoczność.