UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam na tym przejeździe jest brak świateł i szlabanów, droga z 1 strony kamienisto-żwirowa i często nie jest wykoszone i są wysokie zarośla. Dlaczego PKP nie kosi tych zarośli regularnie wokół przejazdu i przez to jest słaba widoczność.