31
16.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Życzymy sukcesów w pracy ! Na szczęście już w szeregach Policji nie ma Panów z Milicji uciekli po wyborach.
Taki jest standard ...na kolanach siÄ™ nie da !
Może ktoś powie, czy coś się zmieniło na lepsze po podwyżkach dla funkcjonariuszy? Ja mam wrażenie, że jest wręcz jeszcze gorszej.
(2019.07.16)

info

4  
  3
A ten pan policjant to jest bardzo fajny
Zeta Jones (2019.07.16)
podwyżki były ale dla tych na stołkach żeby ze słupków i statystyk rozliczali czyli nic się nie zmieniło
(2019.07.16)

info

2  
  3
Pamiętaj cwaniaczku, że gdyby urzędy były prywatne za wszystko płaciłbyś 10 x tyle co obecnie a budżetówka jak w każdym kraju na świecie jest i będzie czy ci się to podoba czy nie.
ciekawe ilu gamoni napisze 19 lipca że nie było żadnej informacji o festynie
Co ty kwasisz o prywatnych urzędach, że było by drogo. Mylisz się jak społeczeństwo przestało by płacić na przerośniętą do granic absurdu bezproduktywną budżetówkę miało by więcej kasy w kieszeni. Prywatne urzędy to wydajność, jakość i odpowiedzialność za błędy.
Prywatne urzędy byłyby o wiele tańsze, bo nie byłoby leserów, darmozjadów, opierdzielaczy tylko rzetelna praca, być może 10x wydajniejsza jak teraz, a jak obywatel byłby szczęśliwy. Na drogach zapewne też by było kilkanaście razy lepiej, bo jak narazie każda robi co chce a przepisy są tylko dla głupich.
(2019.07.16)

info

3  
  2
Prywatne urzędy to zmowa cenowa - patrz agencje ubezpieczeniowe czy banki. kwękasz o czymś na temat czego nie masz pojęcia.