UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętaj cwaniaczku, że gdyby urzędy były prywatne za wszystko płaciłbyś 10 x tyle co obecnie a budżetówka jak w każdym kraju na świecie jest i będzie czy ci się to podoba czy nie.


Anuluj