Wybrany wątek opinii

W budżetówce stale czują niedosyt mając na uwadze, że to bezproduktywna garstka obywateli wiecznie jest im mało.
(2019.07.16)
Pamiętaj cwaniaczku, że gdyby urzędy były prywatne za wszystko płaciłbyś 10 x tyle co obecnie a budżetówka jak w każdym kraju na świecie jest i będzie czy ci się to podoba czy nie.
(2019.07.16)
Powrót do komentarzy