UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podwyżki były ale dla tych na stołkach żeby ze słupków i statystyk rozliczali czyli nic się nie zmieniło
podwyżki były ale dla tych na stołkach żeby ze słupków i statystyk rozliczali czyli nic się nie zmieniło