Wybrany wątek opinii

Życzymy sukcesów w pracy ! Na szczęście już w szeregach Policji nie ma Panów z Milicji uciekli po wyborach.
(2019.07.16)
kolego ale na akademii i na popijawie będą i jak zwykle będą toasty do każdego kieliszka oraz przerost formy nad treścią
zomol (2019.07.17)
Powrót do komentarzy