Wybrany wątek opinii
Życzymy sukcesów w pracy ! Na szczęście już w szeregach Policji nie ma Panów z Milicji uciekli po wyborach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
kolego ale na akademii i na popijawie będą i jak zwykle będą toasty do każdego kieliszka oraz przerost formy nad treścią
Do moderacji
Odpowiedz
1
0