A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Prywatne urzędy to. .. jakość i odpowiedzialność" ??? człowieku nie czytasz gazet, nie oglądasz telewizji? Amber Gold, Getin, SKOK mówi ci to coś ? to prywatne ''urzędy''. Marketingowcy mózg ci zlasowali ?
To go zaproś do domu jak twój stary lubi takie zabawy
Każdy kto czuje obrzydzenie
Z tymi prywatnymi urzędami to źle zrozumieliście intencje komentatora, bo miał na myśli komentarz powyżej. Trzeba dokładniej czytać !!!
Po co uzewnetrzniasz na forum swoje fantazje? Nikogo to nie obchodzi oblechu...
Ludzie dziwni jesteście! Nic nie organizują-źle bo Elbląg to dziura, nic tu nie ma.Organizują cokolwiek-źle bo z naszych pieniędzy! Festyn jest dla nas,dla społeczeństwa. Pobawcie się chociaż trochę, pokażcie że nie jesteśmy jaskiniowcami.
kolego ale na akademii i na popijawie będą i jak zwykle będą toasty do każdego kieliszka oraz przerost formy nad treścią
festyn policyjny nie jest tylko dla Elbląga tylko takie festyny są w całym kraju. Nie gadaj że jak w Elblągu już się coś dieje to źle. To nie żadna łaska elbląskiej policji i władz miejskich tylko wyraźny rozkaz z góry.
Codziennie jest pełno wypadków, pijanych za kierownicą, cała masa piratów drogowych, na ulicach pełno bandziorów a policja robi sobie festyny zamiast pokazać swoje wyczyny i skuteczność na drogach.