31
16.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Prywatne urzędy to. .. jakość i odpowiedzialność" ??? człowieku nie czytasz gazet, nie oglądasz telewizji? Amber Gold, Getin, SKOK mówi ci to coś ? to prywatne ''urzędy''. Marketingowcy mózg ci zlasowali ?
MON (2019.07.16)
To go zaproś do domu jak twój stary lubi takie zabawy
Każdy kto czuje obrzydzenie
Z tymi prywatnymi urzędami to źle zrozumieliście intencje komentatora, bo miał na myśli komentarz powyżej. Trzeba dokładniej czytać !!!
(2019.07.17)

info

0  
  1
Po co uzewnetrzniasz na forum swoje fantazje? Nikogo to nie obchodzi oblechu...
Zeta Jones (2019.07.17)
Ludzie dziwni jesteście! Nic nie organizują-źle bo Elbląg to dziura, nic tu nie ma.Organizują cokolwiek-źle bo z naszych pieniędzy! Festyn jest dla nas,dla społeczeństwa. Pobawcie się chociaż trochę, pokażcie że nie jesteśmy jaskiniowcami.
Idle (2019.07.17)

info

3  
  1
kolego ale na akademii i na popijawie będą i jak zwykle będą toasty do każdego kieliszka oraz przerost formy nad treścią
zomol (2019.07.17)
festyn policyjny nie jest tylko dla Elbląga tylko takie festyny są w całym kraju. Nie gadaj że jak w Elblągu już się coś dieje to źle. To nie żadna łaska elbląskiej policji i władz miejskich tylko wyraźny rozkaz z góry.
(2019.07.17)

info

0  
  1
Oczywiście dobrem ludu pracującego miast i wsi martwi się codziennie - i takoż działa w kierunku poprawy losu wszystkich pracujących w Polsce - tylko #LewicaRazem, pracowniczy i emancypacyjny głos w Twoim domu!;)
RobertKoliński (2019.07.17)
Codziennie jest pełno wypadków, pijanych za kierownicą, cała masa piratów drogowych, na ulicach pełno bandziorów a policja robi sobie festyny zamiast pokazać swoje wyczyny i skuteczność na drogach.
(2019.07.17)

info

0  
  0