UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prywatne urzędy byłyby o wiele tańsze, bo nie byłoby leserów, darmozjadów, opierdzielaczy tylko rzetelna praca, być może 10x wydajniejsza jak teraz, a jak obywatel byłby szczęśliwy. Na drogach zapewne też by było kilkanaście razy lepiej, bo jak narazie każda robi co chce a przepisy są tylko dla głupich.