UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może ktoś powie, czy coś się zmieniło na lepsze po podwyżkach dla funkcjonariuszy? Ja mam wrażenie, że jest wręcz jeszcze gorszej.
Może ktoś powie, czy coś się zmieniło na lepsze po podwyżkach dla funkcjonariuszy? Ja mam wrażenie, że jest wręcz jeszcze gorszej.