UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś powie, czy coś się zmieniło na lepsze po podwyżkach dla funkcjonariuszy? Ja mam wrażenie, że jest wręcz jeszcze gorszej.


Anuluj