Akademia dla policjantów, a dla mieszkańców festyn
Podczas festynu policyjnego odbędzie się m.in. pokaz tresury psów służbowych (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl)
W niedzielę (21 lipca), w ramach elbląskich obchodów Święta Policji, na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się festyn dla mieszkańców. Wcześniej, w piątek, elbląscy funkcjonariusze odbiorą odznaczenia oraz awanse służbowe.