UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co ty kwasisz o prywatnych urzędach, że było by drogo. Mylisz się jak społeczeństwo przestało by płacić na przerośniętą do granic absurdu bezproduktywną budżetówkę miało by więcej kasy w kieszeni. Prywatne urzędy to wydajność, jakość i odpowiedzialność za błędy.