UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prywatne urzędy byłyby o wiele tańsze, bo nie byłoby leserów, darmozjadów, opierdzielaczy tylko rzetelna praca, być może 10x wydajniejsza jak teraz, a jak obywatel byłby szczęśliwy. Na drogach zapewne też by było kilkanaście razy lepiej, bo jak narazie każda robi co chce a przepisy są tylko dla głupich.