Wybrany wątek opinii
Biedne psiaki widziałam jak są przewożone..dramat, zapewnijcie im chociaż godziwe warunki w służbie..
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
Taki jest standard ...na kolanach się nie da !
Do moderacji
Odpowiedz
2
0