Wybrany wątek opinii

Biedne psiaki widziałam jak są przewożone..dramat, zapewnijcie im chociaż godziwe warunki w służbie..
(2019.07.16)
Taki jest standard ...na kolanach się nie da !
(2019.07.16)
Powrót do komentarzy