Policja skontrolowała ponad 400 kierowców
fot. policja
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tylko w ciągu minionej doby sprawdzili trzeźwość ponad 400 uczestników ruchu eliminując jednocześnie z tego ruchu łącznie czterech kierujących, którzy byli po spożyciu alkoholu. Jednak działania „Trzeźwość” prowadzone są nie tylko w ruchu drogowym.