A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc - W tym policjantów na spidzie!
Ale hallo, jaka kierownica, on jachtem płynął...
@Sddg - Co za różnica, zobacz, jak to co napisałem minusują. To jest jednak prawda o niektórych Polakach, to pijaki nieodpowiedzialne ale za to piórami husarza i niby że wielcy patrioci. Żal takich, ale mogą też zabić człowieka przez swoja głupotę!
Może rzeczywiście pan oficer prasowy napisze coś nieco o czarnych owieczkach w swoim stadzie?
Patologii nie nauczysz, to pseudo gangsterzy.
Każdy JEDEN policjant powinien mieć taki test rano przed praca i to nie tylko na alkohol ale na narkotyki. Wiecie ile młodych by poleciało ...
@Jpp - Może dlatego są tak czasami agresywni w stosunku do obywateli, tych normalnych i uczciwych, bo bandziorów to się boją.
Tysiące kierowców Polaków przekraczających codziennie o kilkadziesiąt km/h, A-7 odcinek Elbląg - Gdańsk gdzie jest ograniczenie do 100 km/h. Policjo gdzie jesteś !?
idź rób zdjęcia - MASAKRA
@Jpp - Też tak uważam i dużo wcześniej poddany był taki pomysł. .. Masz rację, pewnie dużo policyjantów by poleciało :)