UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet jakby byl jeden to i tak za duzo. Niech zaczna sprawdzac toksykologie to sie okaze ilu jezdzi na spidzie. Zabierac prawa jazdy na 10 lat do publicznej wiadomosci i prace spoleczne na rzecz bezpieczenstwa na drodze.

Gosc