UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żartujesz, tak się składa, że jedynie rodaków mogą odstraszyć wysokie kary. Dlaczego jak widzę Polaka zagranicą, to potrafi jeździć zgodnie z przepisami i w miarę kulturalnie, a u siebie zachowuje się jak w lesie? Edukacja nic nie daje, wystarczy podnieść mandaty i się nauczycie jeździć :)

jdjd

Anuluj