UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jdjd - Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Tylko zdrowo po kieszeni odnosi jakikolwiek skutek. Policjanci więcej kontroli w przyelblaskich miejscowościach, tam wciąż nie dociera do kierowców kompletnie nic !!!


Anuluj