UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jdjd - Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Tylko zdrowo po kieszeni odnosi jakikolwiek skutek. Policjanci więcej kontroli w przyelblaskich miejscowościach, tam wciąż nie dociera do kierowców kompletnie nic !!!
@jdjd - Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Tylko zdrowo po kieszeni odnosi jakikolwiek skutek. Policjanci więcej kontroli w przyelblaskich miejscowościach, tam wciąż nie dociera do kierowców kompletnie nic !!!