Wybrany wątek opinii
Wszystko aby się czepić, a gdzie działania edukacyjne, bo działania kontrolne wpływają w zasadzie tylko na kontrolowanego, a prewencyjne działania, zero, bo w prasie nie jest to tak atrakcyjne, a i przełożeni nie wiedzą za co premię wypłacić. I tak długo będzie to wyglądało jak wygląda, na wodzie, na drodze, na co dzień, na zawsze, do czasu aż zaczniemy uczyć i kontrolować, a nie tylko kontrolować. Niestety potrzeba zmiany mentalności - NAS WSZYSTKICH.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Żartujesz, tak się składa, że jedynie rodaków mogą odstraszyć wysokie kary. Dlaczego jak widzę Polaka zagranicą, to potrafi jeździć zgodnie z przepisami i w miarę kulturalnie, a u siebie zachowuje się jak w lesie?
Edukacja nic nie daje, wystarczy podnieść mandaty i się nauczycie jeździć :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@jdjd - Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Tylko zdrowo po kieszeni odnosi jakikolwiek skutek. Policjanci więcej kontroli w przyelblaskich miejscowościach, tam wciąż nie dociera do kierowców kompletnie nic !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Patologii nie nauczysz, to pseudo gangsterzy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0